O mnie

Cześć!

 

Jestem Natalia. Ukończyłam dietetykę na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu oraz poradnictwo psychologiczne. Na studiach zdałam sobie sprawę, jak wielki wpływ na nasze zdrowie ma żywienie. Często konsekwencje naszych postępowań widać dopiero po latach. Dlatego zachęcam Cię, abyś już dziś zastanowił się chwilę nad swoim podejściem do diety, czy to co jesz na pewno jest właściwe dla Twojego organizmu? Jestem zdania, że wszystko jest dla ludzi, tylko należy znać umiar, dlatego zgadzam się ze słowami Paracelsusa ” Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, bo tylko dawka czyni truciznę” 

Blog powstał przede wszystkim z myślą o osobach, które chcą się zdrowo odżywiać, lecz nie do końca wiedzą jak, gdyż gubią się w świecie nowinek dietetycznych, które co chwilę się zmieniają oraz dla osób zmagających się z różnymi chorobami, w których dieta ma szczególne znaczenia. Szczególną uwagę poświęcam również żywieniu dzieci, dlatego na blogu znajdziecie oddzielną zakładkę dotyczącą wyłącznie tej tematyki. Od czasu do czasu będą pojawiać się też przepisy, zwłaszcza na słodkości.

 Staram się przekazywać tylko rzetelną, aktualną wiedzę, zdobytą na studiach, licznych kursach i szkoleniach, z książek oraz badań i artykułów naukowych. 

 

Mam nadzieję, że czas spędzony na moim blogu, nie będzie dla Ciebie czasem straconym 🙂

Kontakt: natkazdrowia@gmail.com

Sprawdź co dla Ciebie przygotowałam -> oferta